Klaipėdos uosto galimybės pristatomos Maskvoje

2018 04 17
Klaipėdos uosto galimybės pristatomos Maskvoje

Maskvoje šiomis dienomis vyksta tarptautinė transporto ir logistikos paroda bei konferencija "TransRussia 2018". Šiame renginyje pristatomos visų transporto rūšių, krovinių gabenimo paslaugos, infrastruktūros galimybės, moderniausios informacinės technologijos transporto ir logistikos sektoriuose. Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija parodoje prisistato kartu su uoste veikiančiomis įmonėmis: AB Klaipėdos jūrų krovinių kompanija (KLASCO), UAB JKKA "Bega", AB "Klaipėdos nafta", UAB "BPA", UAB "Baltijos pervežimai", UAB "Eurochem Logistics International".

""TransRussia" tituluojama pagrindiniu bei didžiausiu transporto ir logistikos metų įvykiu Rusijos, NVS šalių bei Baltijos valstybių rinkose. Jungtinis Klaipėdos uosto stendas, kaip ir įprastai, itin populiarus – esami partneriai domisi mūsų uosto aktualijomis, potencialūs klientai teiraujasi apie uosto galimybes, pajėgumus. Dalyvavimas parodoje – tai puiki proga prisistatyti itin plačiai auditorijai, mat šis renginys kasmet sulaukia didžiulio pasaulio transporto įmonių dėmesio", – pasakojo parodoje dalyvaujantis Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos ekonomikos ir finansų direktorius Martynas Armonaitis. Jis kartu su partneriais iš kitų Lietuvos transporto ir logistikos srities kompanijų dalyvavo ir Lietuvos Respublikos ambasadoje Rusijoje surengtame forume, kuriame išsamiai pristatytas Klaipėdos uostas ir jo galimybės.

Tarptautinėje parodoje dalyvauja beveik 400 kompanijų iš 26 pasaulio šalių. Renginyje pernai apsilankė apie 15 tūkstančių lankytojų.

Apklausa
X apklausa