Diskutuota, kaip užtikrinti korupcijai atsparią aplinką

2018 04 16
Diskutuota, kaip užtikrinti korupcijai atsparią aplinką

Ar pastangos užtikrinti atsparumą korupcijai yra pakankamos ir kokių priemonių būtina imtis siekiant užtikrinti labiau korupcijai atsparią aplinką verslo priežiūrą vykdančių institucijų veiklos srityje, – tokie klausimai buvo keliami Klaipėdoje surengtoje viešojo ir privataus sektoriaus diskusijoje.

LR specialiųjų tyrimų tarnyba jau ne pirmus metus iš eilės uostamiestyje suburia viešojo bei privataus sektoriaus atstovus į renginį korupcijos prevencijos tema. Šįkart diskusijos tema "Kaip užtikrinti korupcijai atsparią aplinką vykdant verslo priežiūrą?".

Anot diskusijos organizatorių, korupcijai atsparios aplinkos užtikrinimas vykdant verslo priežiūrą išlieka vienu iš STT veiklos prioritetų. O šia diskusija siekiama padidinti atsparumą korupcijai vykdant verslo priežiūrą.

Sesiją "Kokios priemonės, veiksmai gali padidinti viešojo sektoriaus atsparumą korupcijai, mažinti naštą verslui" moderavo Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinis direktorius Arvydas Vaitkus.

"Kadangi atstovauju susisiekimo sektoriui, noriu pabrėžti, ką ir visi matote – šiame sektoriuje pastaraisiais metais vyksta didžiuliai pokyčiai. Čia viena iš prioritetinių sričių yra skaidrumas, nulinis korupcijos tolerancijos lygis. LR susisiekimo ministras yra patvirtinęs kovos su korupcija programą. Šios programos strateginis tikslas yra sukurti veiksmingą, kryptingą ir nuoseklią korupcijos prevencijos ir antikorupcinio švietimo sistemą. Ši programa, be abejo, taikoma ir Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijoje", – pabrėžė A. Vaitkus.

Vienas iš STT organizuotos diskusijos partnerių – VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija.

Apklausa
X apklausa