Uosto direkcija bendradarbiauja su mokslo įstaigomis

2019 04 15
Uosto direkcija bendradarbiauja su mokslo įstaigomis

VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija stiprina bendradarbiavimą su mokslo įstaigomis. Įmonė neseniai pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Klaipėdos valstybine kolegija, kurią įprasmina šį trečiadienį organizuojama bendra mokslinė–praktinė konferencija.

Vienas iš bendradarbiavimo tikslų – dalintis patirtimi bei žiniomis, organizuoti mokslinius tyrimus, bendradarbiauti ugdant studentų praktinius gebėjimus, bendradarbiauti skleidžiant Lietuvos kaip jūrinės valstybės idėją ir kt. Uosto direkcija ypač pabrėžia mokslinio, tiriamojo darbo svarbą.

Uosto direkcija bendradarbiauja su ne viena mokslo įstaiga, kurių studentai įmonėje gali atlikti praktiką. Per praėjusius metus įmonėje praktiką atliko aštuoniolika studentų iš įvairių mokslo įstaigų.

Bendradarbiavimo sutarties su Klaipėdos valstybine kolegija pasirašymą įprasmina jau šį trečiadienį rengiama bendra mokslinė–praktinė konferencija „Darnus transportas. Dabartis ir ateities perspektyvos“. Kokie yra naujausi transporto inžinerijos pasiekimai, kas yra žalioji logistika – šie klausimai ir kitos su transportu susijusios temos bus nagrinėjamos tarptautiniame renginyje.

Apklausa
X apklausa