Apie darnų transportą – tarptautinėje konferencijoje

2019 04 17
Apie darnų transportą – tarptautinėje konferencijoje

Naujausi transporto inžinerijos pasiekimai, kas yra žalioji logistika ir kitos su transportu susijusios temos nagrinėjamos Uosto direkcijoje vykstančioje tarptautinėje mokslinėje konferencijoje "Darnus transportas. Dabartis ir ateities perspektyvos“. Renginys subūrė mokslo įstaigas, o mokslo potencialas ypač reikšmingas transporto sistemai, verslui.

"Kokybiška ir išplėtota transporto infrastruktūra leidžia visiškai išnaudoti visas transporto rūšis pagal poreikius, saugiai ir greitai, netrikdant regiono gyventojų, gabenti tiek krovinius, tiek keleivius. Klaipėdos uostas – tai viso regiono lyderis, kuriame koncentruojasi visos transporto rūšys. Mes, kaip mokslininkai, čia turime daug ką nuveikti, o svarbiausia suvienyti jėgas – toks ir yra šios konferencijos tikslas“, – pradėdama konferenciją pabrėžė Klaipėdos valstybinės kolegijos Transporto inžinerijos katedros vedėja Jūratė Liebuvienė.

"Tai, kad mūsų transporto sistema vyksta darniai, rodo pasiekti pastarųjų metų rezultatai. Be jūsų tų rezultatų nebūtų, ačiū visiems už tą darbą, kurį jūs darote mūsų transporto sistemos darnaus funkcionavimo linkme. Lietuva gali didžiuotis, kad turime tokį stiprų uostą, kuris labai susijęs su energetika ir jos nepriklausomybe, ir visą transporto sistemą. Tad mes turime puoselėti ir vystyti uostą, mums reikia kartu, sutelkus jėgas, siekti gerovės valstybei ir miestui“, – sako Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos rinkodaros ir bendrųjų reikalų direktorius Artūras Drungilas.

Konferenciją rengia Klaipėdos valstybinė kolegija ir Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija kartu su partneriais – Klaipėdos universitetu, Lietuvos jūreivystės aukštąja mokykla ir A. Griciaus autotransporto įmone.

Organizatoriai siekė sutelkti Lietuvos ir užsienio šalių akademinę bendruomenę, mokslininkus bei verslo atstovus spręsti darnaus transporto problemų. Konferencijoje dalijamasi naujausiais transporto inžinerijos srities pasiekimais, sukauptomis teorinėmis žiniomis ir praktine patirtimi.

Apklausa
X apklausa