Jau ruošiamasi „drakonų“ valčių lenktynėms

2019 06 12
Jau ruošiamasi „drakonų“ valčių lenktynėms

Artėjant didžiausiam vasaros renginiui – Jūros šventei – Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija aktyviai ruošiasi "drakonų" valčių lenktynėms. Didžiulio dėmesio sulaukiantis renginys vyks jau devintą kartą.

"Vos tik pasibaigus varžyboms, komandos jau planuoja dalyvavimą kitų metų renginyje. Juokaujame, kad šiam mūsų renginiui reklamos nereikia. Iš tikrųjų, susidomėjimas "drakonų" valčių lenktynėmis yra didžiulis, paprastai ne visada galime priimti visus norinčius", – apie augantį renginio populiarumą kalba lenktynių organizatorė, Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos Rinkodaros skyriaus specialistė Irina Novikova.

Varžybose dalyvaujančios komandos ne tik iš anksto aktyviai ruošiasi ir treniruojasi, bet, anot I. Novikovos, teko girdėti, kad yra susiformavusi bendruomenė, kurios nariai bendrauja ištisus metus.

"Mes labai džiaugiamės, kad šis renginys tampa daugiaplanis: žmonės ne tik sportuoja, treniruojasi, bet ir bendrauja, susibičiuliauja, dalijasi įspūdžiais. O renginio metu paprastai atvyksta įmonių darbuotojai, palaikantys varžybų dalyvius – tai tarsi savita įmonių komandų formavimo ir stiprinimo dalis", – sako I. Novikova.

Uosto direkcijos organizuojamose "drakonų" valčių lenktynėse kasmet dalyvauja komandos ir iš kitų valstybių. Pernai iš viso varžėsi 42 komandos. Šiemet planuojama dėl Uosto direkcijos taurės Dangės upėje susirungs 40 komandų.

Plačiau

Apklausa
X apklausa