Uosto direkcijos taurė – greičiausiems ir ištvermingiausiems

2019 07 27
Uosto direkcijos taurė – greičiausiems ir ištvermingiausiems

Paaiškėjo Dangės upėje vykusių "drakonų“ valčių lenktynių nugalėtojai, kuriems įteiktos Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos taurės. Azarto, entuziazmo ir gerų emocijų kupinas renginys Jūros šventės metu vyko jau devintą kartą.

Šiemet nepralenkiama buvo komanda "Kogas“, iškovojusi pirmąją vietą. Antroji vieta atiteko AB Vakarų laivų gamyklos komandai, o trečiosios vietos taurė iškeliavo į Baltarusiją – ją išsivežė Belorusskaja Kalinaja kompanijos komanda.

"Nors lenktynės jau baigėsi, tačiau visi dar esame pilni azarto ir puikių emocijų – tiek komandų nariai, tiek mes, organizatoriai. Labai džiaugiamės didžiuliu lenktynių susidomėjimu, puikia nuotaika ir drąsiai galime sakyti, kad šis renginys tampa daugiaplanis – suburiantis ne tik sportui, bet ir vienijantis bei stiprinantis įmonių kolektyvus. Be galo džiugu, kad vos pasibaigus lenktynėms jau gaunu klausimų dėl kitų metų varžybų“, –sako lenktynių organizatorė, Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos Rinkodaros skyriaus specialistė Irina Novikova.

Šiemet lenktynėse dalyvavo 38 komandos, tarp kurių dalyviai iš kitų valstybių. Pernai iš viso varžėsi 42 komandos.

Uosto direkcijos organizuojamose varžybose gali dalyvauti visi norintys, dalyviai nėra skirstomi nei pagal amžių, nei pagal lytį, tiesa, svarbu būti sulaukus pilnametystės. "Drakonų“ valčių varžybose negali dalyvauti profesionalūs irkluotojai.

Apklausa
X apklausa