Laivas iš Zasnico atplaukė į uostą

2020 03 18
Laivas iš Zasnico atplaukė į uostą

Laivas "Baltivia", kuriuo parplukdyti lietuviai, dėl paskelbto karantino negalėję kitais būdais parvykti į Lietuvą, pasiekė šalį. Keleiviai išlaipinti ties krantine Nr. 151, kur anksčiau veikė Tarptautinė jūrų perkėla.

"LR susisiekimo ministro Jaroslavo Narkevičiaus vardu norime padėkoti tiek krantinės naudotojams Klaipėdos jūrų krovinių kompanijai KLASCO, tiek laivo agentavimu užsiimančiai bendrovei „Limarko jūrų agentūra", kurie sutelkė visas jėgas, kad šis laivas būtų operatyviai priimtas. Įmonės deda pastangas, kad paslaugos būtų suteiktos neatlygintinai. Tai puikus pavyzdys, kaip privatus verslas ir valstybinis sektorius gali susivienyti sprendžiant valstybei ir jos piliečiams svarbius klausimus“, – sakė Vidmantas Paukštė, Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos infrastruktūros direktorius, l. e. generalinio direktoriaus pareigas.

Keltas "Baltivia" pagal tarpvyriausybinį susitarimą parplukdys Lenkijos pasienyje užstrigusius lietuvius, kurie dėl koronaviruso Lenkijai uždarius sienas nebegalėjo grįžti Lietuvą. Iš viso kelte plaukia apie pusantro šimto keleivių, dauguma jų grįžta su transporto priemonėmis.

Apklausa
X apklausa