Prie jūros – paplūdimio teniso varžybos Uosto direkcijos taurei laimėti

2021 07 17
Prie jūros – paplūdimio teniso varžybos Uosto direkcijos taurei laimėti

II Melnragės paplūdimyje šeštadienį vyksta paplūdimio teniso turnyrai. Klaipėdiečius ir miesto svečius susirungti paplūdimio teniso varžybose dėl geriausiųjų taurės pakvietė savo veiklos 30-metį mininti Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija.

"Yra sakoma, kas geba gerai dirbti, tas moka ir atitinkamai švęsti. Balandžio mėnesį įmonės jubiliejų pradėjome minėti žingsnių iššūkiu, virtualiai aplankydami pasaulio uostus, kuriame dalyvavo išties daug žmonių. Renginių maratonas tęsiasi iki šiol. Tad šios paplūdimio teniso varžybos yra vienas iš daugelio Uosto direkcijos 30-mečio renginių. Teniso varžybas klaipėdiečiams ir miesto svečiams rengiame pirmą kartą, bet tikimės, kad tai taps tradiciniu mūsų įmonės renginiu “, - sveikindamas varžybų dalyvius sakė Algis Latakas, Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinis direktorius.

Savo jėgas pirmą kartą Uosto direkcijos rengiamose paplūdimio teniso varžybose nusprendė išbandyti pusę šimto dalyvių. Vienu metu penkiose aikštėse varžosi 20 dalyvių.

Kol žaidėjai rungiasi dėl Uosto direkcijos taurės, palaikymo komandos ir mažieji žiūrovai pakviesti iš smėlio statyti laivus bei pilis.

Apklausa
X apklausa