Šiųmetės Jūros šventės metu ir vėl liesis vikingų laivų drakonų lenktynių dalyvių emocijos (paskelbta registracija)

2022 06 02
Šiųmetės Jūros šventės metu ir vėl liesis vikingų laivų drakonų lenktynių dalyvių emocijos (paskelbta registracija)

Su vasaros pradžia Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija skelbia ir nepakartojamo Jūros šventės sportinio renginio – vikingų laivų drakonų lenktynių – registracijos startą. Šiemet jau 12-ą kartą organizuojamos varžybos laukia tiek joms jau ištikimų komandų, tiek šiemet pirmą kartą nuspręsiančių dalyvauti irklavimo aistruolių.

„Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos organizuojamų vikingų laivų drakonų lenktynių pristatyti jau nereikia nei klaipėdiečiams, nei miesto svečiams. Šis sportinis renginys – savo statusą tarp Jūros šventės renginių jau įgijęs ir tapęs neatsiejama šventės dalimi. Paprastai registracija baigiama žaibiškai, tikimės, kad komandos nieko nelauks ir šiemet“, – teigia renginio organizatorė, Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos Komunikacijos ir rinkodaros skyriaus specialistė Irina Novikova.

Registracija į drakonų valčių lenktynes vykdoma iki liepos 25 dienos el. paštu i.novikova@port.lt, o registruotis kviečiamos komandos, kurias sudaro: 8 irkluotojai, 1 vairininkas laivo gale ir 1 būgnininkas laivo priekyje. Maksimalus komandų skaičius – 40.

Daugiau informacijos – https://www.portofklaipeda.lt/drakonu-laivu-lenktynes-2022/

Apklausa
X apklausa