SGD terminalo infrastruktūros simbolinės kapsulės ateities kartoms įleidimo ceremonija

2014 01 20
SGD terminalo infrastruktūros simbolinės kapsulės ateities kartoms įleidimo ceremonija

2014 m. sausio 20 d. (pirmadienį), 11.00 val. SGD terminalo krantinės statytojų – įmonės BMGS – statybų aikštelėje, Nemuno g. 42, Klaipėda, vyko SGD terminalo infrastruktūros simbolinės kapsulės ateities kartoms įleidimo ceremonija. Šiame istoriniame renginyje sveikinimo kalbą sakė generalinis direktorius Arvydas Vaitkus.

Pasak generalinio direktoriaus Arvydo Vaitkaus: „Suskystintųjų gamtinių dujų įgyvendinimo projektas – iššūkis, kurį priėmė visa Klaipėdos uosto bendruomenė. Ir visa Lietuva. Iš tiesų, norėdami nuveikti šiame pasaulyje ką nors naudingo, turime ne sėdėti drebėdami ir galvodami apie šaltį ir pavojus, tačiau leistis pirmyn ir grumtis už sėkmę. Juk dažniausiai tai, kas silpniesiems atrodo kliūtis, stipriesiems yra akmenys pasilypėti. Nuveikta išties daug darbų. Artimiausioje ateityje SGD terminalas atvers galimybes atsirasti mūsų valstybėje gamtinių dujų rinkai. Lietuva bus pajėgi savarankiškai apsirūpinti gamtinėmis dujomis ir nebepriklausys nuo vienintelio dujų tiekėjo. Vartotojai turės galimybę įsigyti gamtinių dujų iš skirtingų tiekėjų rinkos kainomis.“

Į renginį atvyko Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius, LR energetikos ministras Jeroslavas Neverovičius, susirinkusius taip pat sveikino Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas, o AB „Klaipėdos nafta“ generalinis direktorius Rokas Masiulis perskaitė laiško ateities kartoms tekstą.

Laiškas ateities kartoms buvo įdėtas į kapsulę, kurią į polį įleido Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius. Garbingi svečiai užbėrė simbolinius pirmuosius žiupsnius betono.

Eimanto Chachlovo nuotrauka (Vakarų ekspresas).

 

VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos
atstovė ryšiams su visuomene
Geda Mikaločienė
Tel. (8 46)  499 708, mob. 8 615  30 536
El. paštas  geda.m@port.lt

Apklausa
X apklausa