Klaipėdos uosto komunikacijos gaires brėš žurnalistė D. Skabickaitė

2014 01 27
Klaipėdos uosto komunikacijos gaires brėš žurnalistė D. Skabickaitė

Šiandien Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijoje darbą pradėjo Dovilė Skabickaitė. Dešimties metų žurnalistinę patirtį turinti 31-erių moteris pradėjo vadovauti komunikacijai ir viešiesiems ryšiams.

Pastaruosius metus D. Skabickaitė patirtį kaupė ryšių su visuomene  srityje ir vadovavo uostamiesčio viešųjų ryšių kompanijai „V.R.A.“. Prieš tai dirbo žurnaliste Baltijos TV žinių tarnyboje ir atstovavo Klaipėdos regionui. Klaipėdos universitete yra įgijusi komunikacijos ir informacijos bakalauro laipsnį.

„Klaipėdos uostas – vienas svarbiausių valstybės strateginių objektų, todėl prisidėti prie tokios dinamiškos institucijos komunikacijos projektų – didžiulis iššūkis. Dirbant žiniasklaidoje, nuolat teko analizuoti temas, susijusias su uosto specifika, o darbas ryšių su visuomene srityje leido pažvelgti į komunikacijos procesus per kitą prizmę. Uostas turi puikiai sustyguotą ryšių su visuomene strategiją, pasižymi kaip socialiai atsakinga įmonė, todėl informacijos apie šios institucijos darbą visada yra su kaupu“, - kalbėjo D. Skabickaitė.

Pasak Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinio direktoriaus Arvydo Vaitkaus, stabiliai augantis, krovos rodiklius gerinantis uostas laikosi pozicijos – visuomenei suteikti kaip galima daugiau ir išsamesnės  informacijos apie Lietuvos ekonomikos varikliu vadinamą vienintelį šalies uostą.

„Visada laikomės atvirumo ir skaidrumo politikos. Būdami svarbia Klaipėdos miesto bendruomenės dalimi, jaučiame socialinę atsakomybę būti arti miestiečių ir, formuodami tolesnes plėtros gaires, ketiname dar didesnį dėmesį skirti socialinėms iniciatyvoms, palaikyti nenutrūkstamą dialogą tarp uosto ir miesto“, – sakė A. Vaitkus.

Dovilė Skabickaitė
Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos
komunikacijos ir viešųjų ryšių vadovė
Tel.  (8 46)  499 677
Mob. tel. 370 687 37 056

 

Apklausa
X apklausa