Kopenhagos–Malmės uosto vadovai lankėsi Klaipėdos uoste

2014 01 29
Kopenhagos–Malmės uosto vadovai lankėsi Klaipėdos uoste

2014 m. sausio 29 d. (trečiadienį) Klaipėdos uoste viešėjo Kopenhagos–Malmės uosto vadovai. Vizito tikslas – dėl keleivinių keltų linijų tarp Klaipėdos ir Kopenhagos–Malmės uostų pritraukimo. Su svečiais Klaipėdos keleivių ir krovinių terminale susitiko rinkodaros ir bendrųjų reikalų direktorius Artūras Drungilas.

Kasmet į Klaipėdą keleiviniais keltais ir kruiziniais laivais atvyksta vis daugiau turistų, taip pat auga keltais vežamų krovinių kiekis. Uosto direkcijos iškeltas tikslas – tinkamai ir kokybiškai juos priimti ir aptarnauti. Dėl to centrinėje uosto dalyje jau įrengta naujo Klaipėdos keleivių ir krovinių terminalo infrastruktūra. Baigiamame statyti terminale bus užtikrintas spartus ir patogus keleivių aptarnavimas bei teikiamų paslaugų kokybė, o pavasarį atsidarysiantis ypatingos konstrukcijos terminalo statinys pagyvins ir miesto architektūrą.

Objekto „Keleivinių ir krovininių keltų terminalo infrastruktūros įrengimas“ statybos užbaigimo aktas buvo pasirašytas praėjusių metų paskutinėmis dienomis. Projektas įgyvendintas panaudojant ES lėšas. Sutartį dėl šio objekto statybos darbų Uosto direkcija pasirašė 2010 m. rugpjūčio 26 d. su AB „Latvijas tilti“. Bendra sutartyje apibrėžtų darbų kaina – 112 465 278,36 Lt įskaitant PVM.

Pagal šią sutartį iš viso buvo pastatyta 1064,29 m ilgio krantinės.

Tai yra antras pagal finansinę apimtį Uosto direkcijos įgyvendintas investicinis projektas po uosto laivybos kanalo gilinimo ir platinimo projekto.

 

VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos
atstovė ryšiams su visuomene
Geda Mikaločienė
Tel. (8 46)  499 708, mob. 8 615  30 536
El. paštas  geda.m@port.lt

 

Apklausa
X apklausa