Uosto direkcijos vadovybė lankėsi AB „ORLEN Lietuva“

2014 01 31
Uosto direkcijos vadovybė lankėsi AB „ORLEN Lietuva“

2014 m. sausio 31 d. (penktadienį) infrastruktūros direktorius Algirdas Kamarauskas bei rinkodaros ir bendrųjų reikalų direktorius Artūras Drungilas lankėsi įmonėje "ORLEN Lietuva" ir aptarė bendradarbiavimo klausimus.

Tai puiki galimybė susipažinti su naftos perdirbimo produktų gamyklos ateities planais ir bendradarbiavimo perspektyvomis.

Tarp aptariamų klausimų – įmonės „ORLEN Lietuva“ produktų vamzdyno tiesimas iki jūros.

Dar 2013 m. spalio 30 d. naftos perdirbimo bendrovė AB „ORLEN Lietuva“ ir naftos produktų krovos terminalą valdanti AB „Klaipėdos nafta“ pasirašė ketinimų protokolą dėl galimo bendradarbiavimo tiesiant būsimą „ORLEN Lietuva“ produktų vamzdyną iki jūros.

Kaip teigiama įmonės pranešime, „ORLEN Lietuva“, kaip didžiausiai šalies bendrovei ir eksporto lyderei, naujasis produktotiekis yra gyvybiškai svarbus siekiant išlaikyti lietuviškų naftos produktų konkurencingumą pasaulinėse rinkose ir sukuria pagrindą ilgalaikei įmonės veiklai. Tai yra esminis veiksnys, užtikrinantis degalų tiekimą ir regiono energetinę nepriklausomybę. Be to, naftos ir jos produktų transportavimas vamzdynais yra ne tik ekonomiškiausias ir efektyviausias, bet ir ekologiškiausias transportavimo būdas.

„ORLEN Lietuva“ laiko „Klaipėdos naftos“ terminalą viena iš galimų produktotiekio tiesimo krypčių ir jau pradėjo konsultacijas dėl bendradarbiavimo vamzdynu sujungiant Juodeikiuose esančią naftos perdirbimo produktų gamyklą su „Klaipėdos naftos“ terminalo infrastruktūra.

 

VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos
atstovė ryšiams su visuomene
Geda Mikaločienė
Tel. (8 46)  499 708, mob. 8 615  30 536
El. paštas  geda.m@port.lt

 

Apklausa
X apklausa