„Transportas ir logistika 2012“ – 6 specializuota transporto ir logistikos paroda Minske

2012 10 01
„Transportas ir logistika 2012“ – 6 specializuota transporto ir logistikos paroda Minske 2012 m. spalio 2–4 d. Klaipėdos valstybinis jūrų uostas buvo pristatytas 6-ojoje tarptautinėje specializuotoje transporto ir logistikos parodoje bei forume „Transportas ir logistika“ Baltarusijos Respublikos sostinėje Minske. Klaipėdos uosto įmonės šioje parodoje dalyvauja kiekvienais metais nuo 2007-ųjų.

Renginių tikslas – kompleksiškai pristatyti visų rūšių transporto ir logistikos sistemas bei jų įrangą, keleivių ir krovinių pervežimo paslaugas, transporto informacines ir aptarnavimo sistemas. Šiuos renginius organizuoja Baltarusijos transporto ir ūkio ministerijos, „Baltarusijos geležinkeliai“, didžiausios Baltarusijos transporto asociacijos.

Klaipėdos uostas dalyvauja šiuose renginiuose kasmet nuo 2007 m. Siekiant toliau plėtoti sėkmingą bendradarbiavimą su Baltarusijos eksportuotojais ir importuotojais, taip pat stiprinant Klaipėdos uosto ir jo kompanijų įvaizdį rinkoje, formuojančioje didžiausią pagal apimtį uosto tranzitinių krovinių srautą, Uosto direkcija inicijavo ir organizavo jungtinę uosto ekspoziciją.

Šiemet jungtiniame Klaipėdos uosto stende – 80 kv. m plote – buvo pristatytos šios įmonės: VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija, AB „Klaipėdos jūrų krovinių kompanija“ (KLASCO), UAB Klaipėdos jūrų krovinių kompanija „Bega“, UAB „Vakarų krova“, UAB Birių krovinių terminalas, UAB Klaipėdos konteinerių terminalas, UAB „Klaipėdos keleivių ir krovinių terminalas“, UAB „Baltijos pervežimai“, UAB „BPA“, UAB „Pamario dvaras“, UAB „BG Logistika“, UAB „Globetransa“, UAB „BG Shipping“ ir „Limarko“ įmonių grupė.

Uosto direkcijai parodoje atstovavo Bendrojo skyriaus viršininko pavaduotojas Mindaugas Kundrotas ir Rinkodaros skyriaus vyr. specialistė Silvija Jonkuvienė.

Parodos metu taip pat vyko 6-asis Baltarusijos transporto kongresas, keliolika specializuotų seminarų bei pirmą kartą surengta paroda „Logistikos inžinerija“.

Apie parodą plačiau

Šiek tiek statistikos (tranzitinių krovinių apyvarta į (iš) Baltarusijos):
2009 m. – 6,62 mln. t (23,8 proc. nuo bendros krovos);
2010 m. – 8,12 mln. t (26,0 proc. nuo bendros krovos);
2011 m. – 11,47 mln. t (31,4 proc. nuo bendros krovos).

VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos
atstovė ryšiams su visuomene Geda Mikaločienė
tel. (8 46) 499 708, mob. 8 615 30 536
El. paštas geda.m@port.lt
Apklausa
X apklausa