Prie Uosto direkcijos suplazdėjo Žemės vėliava, į dangų pakilo linkėjimai Žemei

2014 03 20
Prie Uosto direkcijos suplazdėjo Žemės vėliava, į dangų pakilo linkėjimai Žemei

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija aktyviai įsijungė į visame pasaulyje minimus Žemės dienos renginius. Uostamiesčio aplinkosaugininkai ir moksleiviai šiais metais Uosto direkcijoje rengė gamtosauginį forumą „Baltijos jūros likimas – mūsų rankose“. Jame keliolika pranešimų skaitė ir savo įžvalgas apie aplinkosaugines problemas pristatė 8–12 klasių moksleiviai.

„Esame neabejingi aktyvaus jaunimo iniciatyvoms, todėl jau antrus metus iš eilės savo duris atveriame Žemės dienos renginiams. Uosto direkcija visada aktyviai įsijungia į projektus, kurie analizuoja aplinkosaugines problemas, ypač džiugu, kad šioms temoms yra neabejinga ir jaunoji mūsų karta“, – teigė Uosto direkcijos atstovai.

Prieš prasidedant forumui, prie Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos pastato, skambant varpui, iškilmingai pakelta Žemės vėliava. Ją kartu su klaipėdiečiu gimnazistu Mindaugu Galvosu iškėlė Klaipėdos uosto priežiūros tarnybos kapitonas-konsultantas Eduardas Ringis. Į dangų paleista daugiau kaip šimtas pasižadėjimų ir linkėjimų Žemei.

„Džiugu, kad mūsų jaunimas yra neabejingas vyraujančiom aplinkosauginėm problemom. Stebina jų išradingumas ir išmonė – kai kurie forume pristatyti darbai prilygsta aukštosiose mokyklose studijuojančių studentų akademiniams darbams. Esame dėkingi Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijai, kad ji aktyviai palaiko tokias iniciatyvas ir taip atsiskleidžia kaip socialiai atsakinga įmonė“, - po renginio teigė asociacijos „Žalia banga“ vadovė Dalia Žukienė.

Renginį organizavo asociacija „Žalia banga“, Klaipėdos moksleivių saviraiškos centras, Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija, Klaipėdos universiteto Jūros mokslų ir technologijų centras.

Nuotraukos

VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos
komunikacijos ir viešųjų ryšių vadovė
Dovilė Skabickaitė, Tel. (8 46)  499 677, Mob. tel. 8 687  37 056, media@port.lt

Apklausa
X apklausa