Uosto direkcijoje pagerbti ilgamečiai locmanai

2014 04 02
Uosto direkcijoje pagerbti ilgamečiai locmanai

Daugiau kaip pusę savo gyvenimo locmano darbui pašventęs Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos Laivų eismo tarnybos vyresnysis locmanas Vaclovas Eitutis sulaukė LR ministro pirmininko Algirdo Butkevičiaus padėkos. Locmanas pagerbtas ir Uosto direkcijoje, kur jis kartu su kolega Aleksandru Berankiu išlydėti į pensiją.

„Visais laikais Lietuvoje buvo pagarbiai kalbama apie tuos, kuriais galima pasitikėti – profesijos patriotus. Laivyboje šis patikimumas vertinamas trigubai. LR Vyriausybės vardu dėkoju Jums už ilgametį nuoširdų triūsą Klaipėdos jūrų uoste, už deramai išlaikytą Lietuvos jūrininko ir locmano garbę“, – teigiama V. Eitučiui įteiktoje A. Butkevičiaus padėkoje.

Už nuopelnus dirbant Uosto direkcijoje V. Eitutis ne kartą buvo įvertintas. 2003 m. V. Eitučiui už ilgametį nepriekaištingą darbą susisiekimo sistemoje pareikšta LR susisiekimo ministro padėka. 2004 m. V. Eitutis apdovanotas LR jūrų transporto darbuotojo garbės ženklu ir 2013 m. apdovanotas VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos garbės ženklu. Nuo 1972 m. V. Eitutis pradėjo dirbti Klaipėdos valstybinio jūrų prekybos uosto vyresniuoju locmanu. Nuo 1993 m. iki dabar V. Eitutis dirba Uosto direkcijoje. Nuo 1993 m. birželio 1 d. V. Eitutis dirbo uosto kapitono valdyboje 1 klasės locmanu. Nuo 1993 m. rugsėjo 1 d. dirbo Laivų eismo tarnybos vyresniuoju locmanu, o nuo 2002 m. rugpjūčio 1 d. iki dabar eina vyresniojo locmano (pamainos viršininko) pareigas.

„Locmano profesija – viena rečiausių ir ypatingiausių. Tai žmonės, kuriais turi pasitikėti kapitonai, vedantys laivus į mūsų uostą, profesionalai, kurie žino kiekvieną mūsų uosto centimetrą. Didžiuojamės, kad mūsų komandą sudaro tikri šios srities profesionalai, tokį atsakingą darbą gali dirbti tik patikimi ir savo darbą mylintys žmonės“, – teigė Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinis direktorius Arvydas Vaitkus.

Šiuo metu Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijoje dirba 21 locmanas.

VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos
komunikacijos ir viešųjų ryšių vadovė
Dovilė Skabickaitė
Tel. 8 (46)  499 677
Mob. tel. 8 687  37 056

 

Apklausa
X apklausa