Uostamiesčio krepšininkams – Uosto direkcijos dėmesys

2014 04 07
Uostamiesčio krepšininkams – Uosto direkcijos dėmesys

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija (KVJUD) susitarė dėl bendradarbiavimo su uostamiesčio krepšinio komanda „Neptūnas“. Su Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generaliniu direktoriumi susitiko komandos direktorius Osvaldas Kurauskas, ekipos vyriausiasis treneris Kazys Maksvytis ir žaidėjas Arvydas Eitutavičius.

„Klaipėdos uostas, būdamas miesto bendruomenės dalimi, niekada nebuvo abejingas miestui svarbiems projektams. Uostamiestyje organizuojamos šventės, didžiausi miesto renginiai, sporto įvykiai, knygų leidyba, socialiniai projektai – tai tik dalis projektų, prie kurių gyvavimo prisideda Uosto direkcija. Krepšinio komanda „Neptūnas“ – reprezentacinė vyrų krepšinio komanda Klaipėdos mieste su savo giliomis tradicijomis ir istorija, todėl jaučiame atsakomybę prisidėti prie sporto propagavimo uostamiestyje“, – teigė Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinis direktorius Arvydas Vaitkus.

Kaip padėkos ženklą už rodomą dėmesį krepšiniui, KVJUD kolektyvui krepšininkai perdavė visų žaidėjų autografais papuoštą kamuolį ir marškinėlius.

VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos
komunikacijos ir viešųjų ryšių vadovė
Dovilė Skabickaitė
Tel. (8 46)  499 677, mob. tel. 8 687 37056

Apklausa
X apklausa