Uosto direkcijos atstovai – tarptautinėje jūrinio turizmo parodoje

2014 04 11
Uosto direkcijos atstovai – tarptautinėje jūrinio turizmo parodoje

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija kartu su Klaipėdos turizmo ir kultūros informacijos centru dalyvavo Tarptautinėje jūrinio turizmo parodoje WIND & WATER BOAT SHOW (Lenkija).

Uostamiesčio stende buvo pristatyti Klaipėdos regiono mažųjų ir pramoginių laivų uostai, lankytinos vietos, pramogos, renginiai. Stende buvo rengiamos atraktyvios viktorinos, žaidimai uosto tema. Parodoje organizuoti seminarai apie jūrinio turizmo ir pramoginės laivybos plėtrą Rytinės Baltijos šalyse, organizuojamas regatas.

Parodoje buvo eksponuojamos naujos jachtos, burlaiviai ir kateriai, statyti įvairiose užsienio laivų statyklose: Graikijos, Jungtinės Karalystės, Ispanijos, Brazilijos, Ukrainos, Bulgarijos, Vokietijos, Lenkijos, Slovakijos, Kroatijos, Vengrijos, Italijos, Indonezijos. Parodos lankytojai turėjo progą išvysti pačių naujausių pramoginės laivybos technologijų.

Iš viso parodoje savo paslaugas pristatė 453 eksponentai iš 13 pasaulio šalių. Parodoje apsilankė daugiau kaip 40 000 lankytojų. Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos atstovai šioje parodoje dalyvavo pirmą kartą.

Paroda organizuota ir apmokėta įgyvendinant Europos Teritorinio bendradarbiavimo tikslo Pietų Baltijos bendradarbiavimo per sieną programos projektą MARRIAGE. Projekto partneriai – parodos dalyviai iš Lietuvos (Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija ir Klaipėdos turizmo ir kultūros informacijos centras), Vokietijos ir Lenkijos mažųjų ir pramoginių laivų uostų vystytojai.

Apklausa
X apklausa