Uosto direkcijos atvirų durų dienomis – žmonių gausa

2014 04 17
Uosto direkcijos atvirų durų dienomis – žmonių gausa

Klaipėdiečiai aktyviai dalyvauja Uosto direkcijos rengiamose atvirų durų dienose. Šią savaitę su Uosto direkcijos veikla, svarbiausiais uosto projektais susipažino kelios dešimtys klaipėdiečių. Itin aktyviai į kvietimą iš arčiau pažvelgti į uosto veiklą atsiliepė uostamiesčio senjorai, kurie aktyviai domėjosi ne tik uostu, bet ir šiuo metu aktyviai aptariamu tilto per Kuršių marias klausimu. Klaipėdos visuomenę priėmė Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinis direktorius Arvydas Vaitkus.

„Esame dėkingi, kad gavome atsakymus į visus mums rūpimus klausimus. Esame dėkingi už suteiktą progą apsilankyti pas Jus direkcijoje ir susipažinti su uostu iš arčiau“, – padėkojo Klaipėdos m. jungtinės pagyvenusių žmonių bendrijos pirmininkė Aldona Marija Gedvilienė.

Atvirų durų dienos rengiamos kartą per mėnesį, kitas renginys planuojamas gegužės mėnesį. Būtina išankstinė registracija. Informaciją apie dalyvavimą galite siųsti el. paštu media@port.lt arba skambinti tel. nr. (8 46)  499 708.

Uosto direkcija taip pat primena, kad visą šią vasarą bus rengiamos pažintinės ekskursijos laivu „Venus“. Šešerius metus iš eilės vasarą vykusios pažintinės ekskursijos sulaukė didelio žmonių susidomėjimo. Iš viso šiose ekskursijose dalyvavo daugiau kaip 30 tūkstančių žmonių.  Registracija šios vasaros plaukimams prasidės gegužės mėnesį.

VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos
komunikacijos ir viešųjų ryšių vadovė
Dovilė Skabickaitė
Tel. (8 46)  499 677
Mob. tel. 8 687  37 056

Apklausa
X apklausa