Svarus Uosto direkcijos indėlis į sportą

2014 04 22
Svarus Uosto direkcijos indėlis į sportą

VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos vadovas Arvydas Vaitkus susitiko su Klaipėdos apskrities ir miesto futbolo federacijos bei Lietuvos futbolo A lygoje žaidžiančio futbolo klubo „Atlantas“ vadovybe. Uosto direkcija ir uostamiesčio reprezentacinis futbolo klubas susitarė dėl bendradarbiavimo. Lietuvos vicečempionų titulą pelniusi komanda šiemet po dešimties metų pertraukos varžysis Europos UEFA taurės turnyre.

„Kaip ir kiekviena socialiai atsakinga įmonė, Uosto direkcija skiria daug dėmesio ir sporto kultūros propagavimui. Tikimės, kad mūsų indėlis į šiuo metu Lietuvos A lygoje kovojančią reprezentacinę uostamiesčio futbolo komandą prisidės komandai siekiant reikšmingų pergalių“, – teigė A. Vaitkus.

„Atlanto“ direktorius Vacys Lekevičius ir Klaipėdos apskrities ir miesto futbolo federacijos prezidentas Romualdas Jonaitis susitikime teigė: „Sieksime nenuvilti savo komandos sirgalių bei visų, kurių indėlis į sportą Klaipėdoje yra ypač svarbus. Komanda kartu su patikimais partneriais stengiasi iš visų jėgų, kad futbolas Klaipėdoje būtų pakeltas į dar aukštesnį lygmenį“.

VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija kasmet skiria ypatingą dėmesį sportui. Uosto direkcija taip pat yra susitarusi dėl bendradarbiavimo su VšĮ Neptūno krepšinio klubu, VšĮ „Sabonio krepšinio centras“, VšĮ „Klaipėdos irklavimo centras“, Lietuvos buriuotojų sąjunga ir kitomis sporto organizacijomis.

„Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija – tai didžiulė ir ypatingą svarbą Lietuvai turinti įmonė. Džiaugiamės, kad tokie milžinai atkreipia dėmesį ir į kitą nacionalinės svarbos objektą – krepšinį, supranta mūsų vykdomos veiklos svarbą ir prisideda prie jos vystymo. Labai vertiname tai, jog visada galime pasitikėti tokia socialiai atsakingą požiūrį puoselėjančia organizacija“, – teigė VšĮ „Sabonio krepšinio centras“ direktorius Andrius Sabonis.

Apklausa
X apklausa