Džiazuoti rengiasi uosto laivai

2014 06 04
Džiazuoti rengiasi uosto laivai

Jubiliejiniam 20-ajam Klaipėdos pilies džiazo festivaliui rengiamas specialus jūrinis numeris. Kultinei džiazo atlikėjai Sheilai Ray Charles akomponuos ir uosto laivai. 
„Šis specialus džiazo numeris, kuris bus nuspalvintas laivų skleidžiamais sąskambiais, dar kartą primins, kad turime didžiuotis gyvendami Klaipėdoje – vieninteliame Lietuvos uostamiestyje. Tai padėka ir mūsų ištikimam bičiuliui – Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijai, kuri festivalį lydi nuo pat pirmų jo žingsnių“ , - sakė Klaipėdos pilies džiazo festivalio organizatorė Inga Grubliauskienė. 
Jubiliejinio Klaipėdos pilies džiazo festivalio metu pirmą kartą bus organizuojama ir tarptautinė regata "ORC & Klaipėda JAZZ RACE". Tad klaipėdiečiai bei miesto svečiai turės unikalią galimybę klausydamiesi pasaulinio garso džiazo muzikos atlikėjų kartu stebėti ir Kuršių mariose, ties kruizinių laivų terminalu besivaržančius buriuotojus.
„Džiaugiamės, jog šis festivalis įgauna vis daugiau jūrinių atspalvių. Klaipėdą pelnytai galime vadinti Baltijos šalių džiazo sostine. Smagiausia, kad jau ne pirmus metus džiazuoti visi galime ne bet kur, o vienoje gražiausių miesto vietų, kruizinių laivų terminale – erdvėje, kurią uostas padovanojo žmonėms.“ , - sakė Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinis direktorius Arvydas Vaitkus. 
Tarp džiazuojančių laivų bus ir Klaipėdos valstybinės jūrų uosto direkcijos hidrografinis laivas „Lotas“. Simboliška, kad jo krikštamotė yra Klaipėdos pilies džiazo festivalio organizatorė Inga Grubliauskienė.


Uosto laivai „gros“ birželio 7 dieną, šeštadienį, 19.30 val.


Apie festivalį: Dviejų dešimtmečių istoriją skaičiuojantis tarptautinis Klaipėdos pilies džiazo festivalis – tai išskirtinis, NEMOKAMAS, tūkstančius žiūrovų ne tik iš Lietuvos, bet ir užsienio pritraukiantis uostamiesčio renginys, kasmet paskandinantis miestą nenuilstamame džiazo ritme. Saksofono virtuozas Eric Marienthal, džiazo deivė Kendi Dulfer Candy Dulfer, egzotiškieji gruzinai “Zumbaland”, temperamentingieji bulgarai “Akaga”, džiazo eksperimentalistai vokiečiai “Jazzanova”, viltį skleidžianti amerikietė Sheila Ray Charles, nepakartojamų šou scenoje meistras austras Raphael Wressnig,  krištolinio balso savininkė amerikietė Paulette McWiliams ir dešimtys kitų Lietuvos bei užsienio muzikantų bei atlikėjų šiemet kaitins festivalio publiką.Klaipėdos pilies džiazo festivalis - 20 metų geros muzikos, gerų žmonių – džiazo ritmu. Birželio 6-8 d. Kruizinių laivų terminale.


VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos

komunikacijos ir viešųjų ryšių vadovė

Dovilė SkabickaitėTel. (8 46)  499 677

Mob. tel. 8 687  37 056

Apklausa
X apklausa