Tarptautinis keleivinės laivybos forumas Klaipėdoje

2014 06 16
Tarptautinis keleivinės laivybos forumas Klaipėdoje

Klaipėdoje rengiamas tarptautinis keleivinės laivybos forumas, į kurį pakviesti pasaulinio lygio laivybos linijų operatoriai. Renginyje bus aptariamos keltų ir keleivinės laivybos plėtra iš laivybos linijų perspektyvos, akcentuojamos pervežimo kompanijų verslo plėtros galimybės, kurios atsiveria  bendradarbiaujant su keltų ir keleivinės laivybos kompanijomis.

Renginyje remdamiesi pristatytais rinkos tyrimais,  laivybos linijų vadovai aptars keltų ir keleivinės laivybos vystymosi tendencijas, plėtros galimybes Baltijos jūroje, iššūkius ir privalumus. Diskusijos metu bus siekiama atrasti abipusiai naudingus sprendimus uostams ir jų klientams, pritraukiant laivybos linijas. Taip pat bus aptariama, kokiais efektyviais būdais įmanoma aktyvinti keltų ir keleivinę laivybą šiame regione, kokie yra Lietuvos pervežimo kompanijų lūkesčiai: keltų linijų maršrutai, pajėgumai ir kainodaros politika.

Forumas vyks 2014 06 16 (pirmadienį). Pradžia - 16 val. Vieta - Amberton viešbutis, Naujojo Sodo g. 1, XX aukštas, konferencijų salė. Maloniai kviečiame visus norinčius dalyvauti!

Keleivinės laivybos forumo ir Centrinio Klaipėdos atidarymo programa:

Apklausa
X apklausa