Apdovanoti Jūros šventės eisenos geriausieji

2015 07 30
Apdovanoti Jūros šventės eisenos geriausieji

Į baltąją fiestą kvietusi Jūros šventė papildė ilgaamžį gražiausios jūrinės šventės metraštį. Nuo 1934 metų kviečianti didžiausia vasaros šventė šį kartą išsiskyrė netikėtais sprendimais, ramybe, dalyvių gausa ir žinoma permainingu oru.

„Jūros šventei nurimus norime padėkoti draugams, bičiuliams ir kiekvienam, kuris savo pozityviu nusiteikimu bei geromis emocijomis sukūrė 56-ąją Jūros šventę. Džiaugiamės, kad daugybė mūsų bendro darbo ir apmąstymo valandų sukūrė jaukią, šiltą ir net didžiausiam lietui atsparią lietuvišką fiestą“, - sako VšĮ „Klaipėdos šventės“ direktorius Romandas Žiubrys.

Kaip įprasta, Jūros šventę pradėjo iškilminga šventinė eisena „Fiesta žengia į miestą“. Tūkstančius dalyvių apjungianti eisena užliejo miesto gatves ir aikštes, o eiseną stebėti susirinkusius klaipėdiečius vertė aikčioti ir stebėtis įmonių bei organizacijų išmone. 

„Galime pasidžiaugti, kad šiais metais eisena buvo dar didesnė ir gausesnė nei pernai, o jos ilgis siekė daugiau kaip vieną kilometrą. Dėkoju visiems, kurie susitelkė tam, kad sudrebintų miestą, parodytų, kad klaipėdiečiai sugeba švęsti. Verti pagyrimų ne tik tos 42 bendrovės, parodžiusios originalumą bei išmanumą eisenoje, bet ir visi klaipėdiečiai bei miesto svečiai, suplūdę stebėti eisenos“, - sako eisenos globėjas Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinis direktorius Arvydas Vaitkus.

Šventės organizatorių VšĮ „Klaipėdos šventės“ teigimu apdovanojimo buvo verta kiekviena Jūros šventės eiseną papildžiusi įstaiga ir organizacija, tačiau padėkomis ir nuotraukomis apdovanotos geriausiai išpildžiusios šventės temą, nepabūgusios sunkumų ir įvykdžiusios ambicingiausius savo planus ir specialiai Jūros šventei paruoštus projektus.Už ambicingiausią Jūros šventės eisenos projektą padėka įteikta AB „Vakarų laivų gamykla“, kurios dėka miesto gatvėmis riedėjo įspūdinga sunkiasvorė transporto priemonė „KAMAG“, skirta transportuoti sunkiasvorėms konstrukcijoms. Tarp visų eisenos dalyvių išskirta ir LKAB „Klaipėdos Smeltė“, kuri kiekvienais metais Jūros šventės eiseną papuošia originaliomis, išskirtinėmis idėjomis. AB „Klaipėdos jūrų krovinių kompanija“ (KLASCO) apdovanota už geriausią Jūros šventės 2015 temos išpildymą. Padėkos bei gražiausios eisenos nuotraukos įteiktos ir AB „Smiltynės perkėla“, UAB Klaipėdos jūrų krovinių kompanija „BEGA“, UAB „BALTLANTA“. Už istorinį Jūros šventės eisenos projektą apdovanotas Lietuvos jūrų muziejus bei Klaipėdos apskrities viešoji I. Simonaitytės biblioteka.

Apklausa
X apklausa