Kuriant pirmą vėtrungių alėją prisidėjo ir uosto direkcija

2014 07 18
Kuriant pirmą vėtrungių alėją prisidėjo ir uosto direkcija

Klaipėdoje, Šiauriniame rage, atidaroma vėtrungių alėja. Alėją sudaro keturi moduliai. Ant kiekvieno jų pritvirtinta po 5 vėtrunges. Kiekvienas modulis skirtas atskirai savivaldybei: Klaipėdos, Neringos miestų bei Šilutės ir Klaipėdos rajonų. Ant modulių pakabintos ir burės, kuriose pateikta informacija apie kiekvieną savivaldybę. Prie Klaipėdos savivaldybei skirto vėtrungių modulio atsiradimo prisidėjo ir Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija.

„Džiaugiuosi matydamas, kad Klaipėdos miestas rūpinasi savo krašto istorija. Su malonumu Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija prisideda prie šio projekto įgyvendinimo. Mums labai svarbu, kad mūsų miestas augtų ir gražėtų, o ši alėja ne tik puošia miestą, bet ir praturtina mūsų regiono istorinį ir kultūrinį unikalumą“, - sakė Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos pasakojo generalinis direktorius Arvydas Vaitkus.

Per pastaruosius 14 metų Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija į Klaipėdos miesto gerovę investavo bemaž 129,2 mln. Lt – t. y. 9,2 mln. Lt kasmet. Už indėlį įgyvendinant Klaipėdos miesto bendruomenei reikšmingus projektus, šiais metais uosto direkcijai LR socialinės apsaugos ir darbo ministerijos organizuojamuose Nacionalinių atsakingo verslo apdovanojimuose buvo įteiktas bendruomeniškiausios įmonės apdovanojimas.

Apklausa
X apklausa