Klaipėdiečiams ir miesto svečiams – pažintis su Klaipėdos uosto raida

2014 07 22
Klaipėdiečiams ir miesto svečiams – pažintis su Klaipėdos uosto raida

Klaipėdos prekybos centre „Akropolis“ eksponuojama paroda „Lietuvos transporto širdies – Klaipėdos uosto raida“. Jubiliejinei Jūros šventei skirtoje parodoje demonstruojamos uosto nuotraukos (diptikai), iliustruojančios uosto plėtros mastus.

„Šios parodos tikslas – žinia apie Klaipėdos uostą, jo reikšme visai šaliai pasidalinti kaip galima plačiau. Klaipėdos uostas – vienas esminių Lietuvos ekonomikos variklių, jo veikla ypatingai svarbi ne tik ekonominiu, bet ir socialiniu požiūriu. Dėl aktyvios uosto veiklos sukuriama apie 185 tūkst. indukuotų darbo vietų. T. y. įdarbinama iki 10,5 % visų šalies dirbančiųjų. Klaipėdos uostas tiesiogiai ir netiesiogiai yra susijęs su 18 proc. viso Lietuvoje sukuriamo BVP“, – apie vienintelio Lietuvoje jūrų uosto įtaką pasakojo Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinis direktorius Arvydas Vaitkus.

Nuotraukos, atskleidžiančios Klaipėdos uosto augimą jau buvo eksponuotos LR Vyriausybėje, LR Seime, Susisiekimo ministerijoje, Vilniaus miesto savivaldybėje, Vilniaus Gedimino technikos universitete, Krašto apsaugos ministerijos karininkų ramovėje.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija klaipėdiečiams ir miesto svečiams primena, kad su uostu galima susipažintio ir nemokamose atraktyviose ekskursijose laivu "Venus S". Visuomenei skirtos pažininės išvykos organizuojamos kiekvieną vasaros penktadienį 10 ir 12 valandomis.

"Žmonės labai aktyviai naudojasi proga susipažinti su uostu plaukiant laivu. Laivai visą vasarą plaukia pilnut pilnutėliai, vienu metu gali keliauti 200 žmonių. Tie, kas nepasinaudojo galimybėmis, dar turi paskutinę galimybę užsiregistruoti į nemokamas ekskursijas. Laisvų vietų dar turime per Žolinę - t.y. rugpjūčio 15 dieną" , - į nemokamas ekskursijas kvietė uosto direkcijos atstovai. Į nemokamą pažintinę ekskursiją laivu "Venus S" registruotis galima darbo dienonomis nuo 8 iki 17 val. Tel. nr. 8-46-499730. Laivas išplaukia iš Kruizinių laivų terminalo.


Apklausa
X apklausa