Uoste – specialus rugsėjo pirmosios reisas laivu

2014 08 27
Uoste – specialus rugsėjo pirmosios reisas laivu

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija artėjančios rugsėjo pirmosios proga sveikina visus pedagogus, studentus, moksleivius ir jų tėvelius bei siūlo specialų rugsėjo pirmosios reisą laivu po Klaipėdos uostą. Valandos trukmės ekskursija, skirta 200 žmonių, rengiama rugsėjo 1-ąją dieną (pirmadienį) 11.30 val. Į specialią ekskursiją būtina registruotis iš anksto. Registracija tel. (8 46)  499 758.

„Nemokamos ekskursijos laivu – ilgametė ir sėkmingai prigijusi tradicija, leidžianti plačiajai visuomenei su Klaipėdos uostu susipažinti iš arčiau. Šią vasarą proga paplaukioti po uostą pasinaudojo daugiau kaip 5000 žmonių. Norėdami pasveikinti visus besimokančius ir studijuojančius, dovanojame jiems papildomą plaukimą ir kviečiame pirmąją mokslo metų dieną paminėti ant vandens“, – į ekskursiją kviečia Uosto direkcijos atstovai.

Be šio specialaus plaukimo Uosto direkcija mokslo metų pradžioje organizuos ir specialias paskaitas laive moksleiviams bei studentams, kurių mokslai yra susiję su jūra ir uostu. Rugsėjį paskaitos ant vandens bus rengiamos Klaipėdos universiteto, Lietuvos jūreivystės akademijos studentams, Klaipėdos laivininkų mokyklos moksleiviams.

Pažintinės iškylos po Klaipėdos uostą pramoginiu laivu „Venus S“ rengiamos jau septintus metus iš eilės. Iš viso šiose ekskursijose dalyvavo daugiau kaip 30 tūkstančių žmonių. Vienu kartu laive gali plaukti 200 keleivių. Laivas išplaukia iš kruizinių laivų terminalo.Dovilė Skabickaitė
VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija
generalinio direktoriaus padėjėja ryšiams su visuomene
Tel. +370 46 499677, mob. +370 687 37056
El. paštas: d.skabickaite@port.lt

Apklausa
X apklausa