Uosto direkcijos vadovas apdovanotas už nuopelnus Lietuvos ūkiui

2014 10 02
Uosto direkcijos vadovas apdovanotas už nuopelnus Lietuvos ūkiui

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generaliniam direktoriui Arvydui Vaitkui įteiktas garbingas verslo apdovanojimas – antrojo laipsnio sidabrinė „Darbo žvaigždė“ už nuopelnus Lietuvos ūkiui. Sidabrinės „Darbo žvaigždės“ teikiamos nusipelniusiems šalies regionų verslininkams ir asmenims, ženkliai prisidėjusiems gerinant verslo sąlygas šalyje. Apdovanojimą įsteigė Lietuvos prekybos pramonės ir amatų rūmai.

„Šiuo apdovanojimu norėčiau pasidalinti su visais, kurių nuoširdus, profesionalus darbas padeda vystyti mūsų uostą, jį tobulinti ir garsinti jo vardą tarptautiniu lygmeniu. Galime pasidžiaugti, kad dirbant ranka rankon pavyko pasiekti puikių rezultatų – esame sparčiausiai augantis Baltijos jūros uostas“, – sakė apdovanojimą gavęs Uosto direkcijos generalinis direktorius Arvydas Vaitkus.

„Darbo žvaigždės“ apdovanojimas pirmą kartą buvo įsteigtas 1939 metais. Tai – aukščiausias Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų apdovanojimas. „Darbo žvaigždė“ turėjo valstybės ordino statusą, juo už darbą Lietuvos ūkio gerovei buvo pagerbiami labiausiai pasižymėję verslininkai bei tarnautojai. Prieškario metu rūmų teikimu ordiną skirdavo finansų ministras, o jį teikdavo Respublikos Prezidentas.

„Darbo žvaigždės“ apdovanojimas įteiktas per iškilmingą Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų (KPPAR) 95-erių metų veiklos jubiliejų. Šios ceremonijos metu taip pat įteiktas ir pats garbingiausias Lietuvos vandens transporto ir jūrų pramonės apdovanojimas – vardinis kapitono Liudviko Stulpino medalis. Juo pagerbtas ilgametis Uosto direkcijos vadovas Valentinas Greičiūnas. Medalį garsiam klaipėdiečiui įsegė LR Premjeras Algirdas Butkevičius ir LR susisiekimo ministras Rimantas Sinkevičius.


Premjeras taip pat įteikė vardines padėkas Klaipėdos laisvosios ekonominės zonos valdymo bendrovės generaliniam direktoriui Eimantui Kiudului, UAB "Karpis" ir "Marijampolės pieno konservai" valdybų pirmininkui Raimondui Karpavičiui, KPPAR generaliniam direktoriui Viktorui Kroliui, Klaipėdos jūrų krovinių kompanijos (KLASCO) generaliniam direktoriui Audriui Paužai ir UAB "Klasera" generaliniam direktoriui Vladui Pleskovui.  Antrojo laipsnio sidabrinė „Darbo žvaigždė“ už nuopelnus Lietuvos ūkiui taip pat įteikta UAB "Bilukas" direktoriui plėtrai Kaziui Vaišvilai. Už nuopelnus rūmų veiklai trečiojo laipsnio bronzinės „Darbo žvaigždės“ įteiktos KPPAR vadybininkei Vaidai Zelickienei ir SEB banko prezidento patarėjui Gitanui Nausėdai.

Apklausa
X apklausa