Klaipėdos irkluotojams – nauja moderni valtis, pritaikyta ir neįgaliesiems

2014 11 21
Klaipėdos irkluotojams – nauja moderni valtis, pritaikyta ir neįgaliesiems

Klaipėdos irklavimo centre pašventinta naujai įsigyta lenktyninė valtis. Tikimasis, kad nauja plaukiojimo priemonė uostamiesčio irkluotojams padės tinkamai rengtis įvairioms varžyboms. Moderni valtis pritaikyta ir neįgaliesiems, todėl vienas iš irkluotojų užsibrėžtų tikslų – sėkmingai pasirodyti Brazilijoje vyksiančiose paraolimpinėse žaidynėse. Lenktyninę valtį pašventino pranciškonas Brolis Benediktas, už indėlį irklavimo sportui padėkota Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijai.

„Nors esame verslo įmonė, nesame abejingi ir miesto kultūriniam bei sportiniam gyvenimui. Palaikyti savo miesto sportininkus – mums garbės reikalas. Smagu, kad galėjome prisidėti prie jaunosios kartos galimybių tobulėti ir siekti puikių rezultatų sporte“ , - sakė Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinis direktorius Arvydas Vaitkus. Uosto direkcijos vadovui Klaipėdos irklavimo centro direktorius Liudvikas Mileška įteikė atminimo dovaną, kaip padėkos ženklą už uosto direkcijos dėmesį uostamiesčio sportui.

Valtį pašventinęs brolis Benediktas pasidžiaugė, kad pastaruoju metu Klaipėdoje sklando solidarumo aura – t.y. vis daugiau verslo subjektų susitelkia ir svariai prisideda prie svarbių uostamiesčio gyventojams projektų. Būtent už dėmesį Klaipėdos miesto bendruomenės gerovei Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija šiais metais buvo įvertinta LR socialinės apsaugos ir darbo ministerijos. Uosto direkcija pripažinta bendruomeniškiausia įmone.

Apklausa
X apklausa