Klaipėdiečiams ir uostamiesčio svečiams - pažintinės uosto apžvalgos laivu

2008 05 29
Klaipėdiečiams ir uostamiesčio svečiams - pažintinės uosto apžvalgos laivu
 
 
 
Nuo 2008 m. birželio 8 d. VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija klaipėdiečiams ir uostamiesčio svečiams pradeda organizuoti nemokamas uosto pažintines-apžvalgines ekskursijas laivu „Forelle“. Jos vyks birželio-liepos mėnesiais.
 
Š. m. birželio-liepos mėnesiais VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija visiems klaipėdiečiams ir uostamiesčio svečiams surengs keliolika nemokamų informacinių-pažintinių ekskursijų laivu „Forelle“ po Klaipėdos uosto akvatoriją. Tikimasi, ekskursijos, kurios vyks penktadieniais ir sekmadieniais, sudomins ir jose dalyvaus visi norintys daugiau sužinoti apie uostą. Pažintinių ekskursijų metu (trukmė apie 1 val.) klaipėdiečiai ir uostamiesčio svečiai turės galimybę apžiūrėti uosto terminalus bei pasiklausyti gido pasakojimo apie uostą.
 
Šia akcija siekiama tiesiogiai ir vaizdžiai supažindinti visuomenę su Klaipėdos uosto veikla, galimybėmis bei perspektyvomis, atskleisti jūrinės pramonės teikiamus ekonominius- socialinius privalumus, jūrinių bendruomenių darbo ir veiklos specifiką, mažinti uosto teritorijų uždarumą visuomenei, prisidėti prie uostamiesčio gyventojų ir jūrinės bendruomenės vienijimo, jūreivystės profesijos įvaizdžio gerinimo.
 
Taip pat tikimasi, kad informacijos apie uostą sklaida visuomenei padės formuoti Klaipėdos uosto bei Lietuvos, kaip jūrinės valstybės, įvaizdį bei atliks visuomenės švietimo funkcijas. 
 
Šia idėja Klaipėdos uostas taip pat palaiko Europos Komisijos siūlymą (nuo 2008 m.) kasmet gegužės 20 d. švęsti Europos jūrų dieną, rengiant atvirų durų dienas visuomenei, supažindinant ir informuojant ją apie uostų veiklą, ugdant visuomenę jūrinėje srityje, skatinant ir puoselėjant jūrines tradicijas.
 
         Norinčius dalyvauti prašytume kreiptis į Klaipėdos turizmo ir kultūros informacijos centro darbuotojus šiais kontaktais:
Tel.: (+ 370 46)  412 186 /  430 700
 
Maloniai laukiame Jūsų!
 
 
VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos
marketingo vadybininkė-atstovė ryšiams su visuomene
Geda Marozaitė,
tel. 499 708, mob. 8 615  30536
Apklausa
X apklausa