Klaipėdos uostas – pasaulinėje parodoje ir konferencijoje TRANSRUSSIA 2015

2015 04 21
Klaipėdos uostas – pasaulinėje parodoje ir konferencijoje TRANSRUSSIA 2015

Balandžio 21–24 d. Klaipėdos uostas penkioliktą kartą buvo pristatytas Maskvoje (Rusijos Federacija) jubiliejinėje XX-ojoje tarptautinėje transporto ir logistikos parodoje bei konferencijoje „TransRussia 2015“.

Nuo 1996 m. vykstanti transporto ir logistikos paroda "TransRussia" pripažįstama vienu didžiausiu visos transporto industrijos metų renginiu Rytuose ir kasmet sulaukia didžiulio transportininkų iš viso pasaulio dėmesio. Šiame renginyje pristatomi visi transporto grandinės aspektai: nuo transporto ir logistikos paslaugų, techninių-technologinių resursų, infrastruktūros galimybių iki moderniausių informacinių technologijų. 

Parodoje dalyvavo daugiau nei 500 eksponentų iš 30 valstybių, 25 tūkst. parodos dalyvių, šiemet buvo įrengti devyni nacionaliniai paviljonai, parodoje kasmet apsilanko apie 20 000 lankytojų. Paroda vyko naujausiame Maskvos parodų centre "Crocus Expo". Čia sudarytos puikios galimybės užmegzti naujus kontaktus su potencialiais krovinių savininkais bei ekspedicinėmis, agentavimo ir kitomis transporto įmonėmis, susitikti su esamais klientais, tiesiogiai aptarti ir sužinoti apie šioje srityje vykstančius pokyčius bei tendencijas. 

Klaipėdos uosto pristatymą parodoje "TransRussia" jau penkioliktą kartą inicijuoja ir koordinuoja Uosto direkcija. Klaipėdos uosto įmonės ir jų veikla buvo pristatyta jungtiniame stende. 116 kv. m "salos" pozicijos dydžio uosto ekspozicijoje šiemet dalyvavo daugiau nei 12 įmonių: VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija, AB „Klaipėdos jūrų krovinių kompanija“ (KLASCO), UAB KJKK „Bega“, UAB Klaipėdos konteinerių terminalas, UAB „Vakarų krova“, UAB „Malkų įlankos terminalas“, UAB „Eurochem Logistics International“, UAB „Baltijos pervežimai“, UAB „BPA“, UAB „Pamario dvaras“, UAB „Cis-Cargo“, „Limarko“ grupės įmonės (UAB „Limarko jūrų agentūra“ ir UAB „Baltkonta“).

Daugumos Klaipėdos uosto įmonių dalyvavimas tarptautinėje transporto ir logistikos parodoje "TransRussia 2015" jungtiniame Klaipėdos uosto stende iš dalies finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo lėšomis pagal VšĮ „Versli Lietuva“ įgyvendinamą Įmonių grupinių eksporto iniciatyvų veiklą, pagal kurią skatinamas įmonių grupių eksporto potencialo didinimas ir plečiami verslo ryšiai. Konferencijoje „TransRussia 2015“ dalyvavo Uosto direkcijos generalinis direktorius Arvydas Vaitkus ir kelių uosto krovos kompanijų vadovai. Taip pat vyko susitikimai LR Ambasadoje Maskvoje ir įvairiose Rusijos Federacijos verslo struktūrų institucijose. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Apie renginį išsamiau: http://www.transrussia.ru

Apklausa
X apklausa