Nominacijų ANATOLIJUS 2003 laureatai

2004 02 02
Nominacijų ANATOLIJUS 2003 laureatai
Prieš ketverius metus įsteigtos nominacijos jūros verslo kompanijoms už laimėjimus puoselėjant Lietuvos jūrinę industriją tapo svarbiu reiškiniu.
2004 metų sausio mėnesio 31 dieną (šeštadienį) įvyko jau ketvirtoji ANATOLIJAUS prizų įteikimo ceremonija, per kurią buvo pagerbtos labiausiai nusipelniusios jūros ir uosto verslo asmenybės, jūrininkai bei žiniasklaidos atstovai. Prizų steigėjai siekė, kad viešai būtų įvertinti jūros ir uosto versle dirbančių kompanijų bei žmonių laimėjimai, jų indėlis į valstybės ekonomiką, į Lietuvos, kaip jūrinės valstybės, įvaizdžio stiprinimą.
Šiais metais nominacijų laureatais tapo:
 
Nominacijos “Nusipelniusi krovos kompanija”
 
Laureatu tapo konsorciumas “Klaipėdos terminalas” (vadovas Vaidotas Šileika) – už profesionalų ir našų darbą didinant konteinerių krovos apimtis Klaipėdos uoste,
 
Nominacijos “Nusipelniusi laivybos kompanija”
 
Laureatu tapo “Kuršių linijos” operatorius “Arijus ir partneriai” (vadovas Arijus Ramonas) – už didžiausią pažangą,
 
Nominacijos “Nusipelniusi laivų statybos ir remonto įmonė”
 
Laureatu tapo UAB “Termomontažas” (vadovas Manvelas Galstjanas) – už ekspansiją, profesionalumą ir darbo efektyvumą,
 
Nominacijos “Nusipelniusi laivų įgulų formavimo kompanija”
 
Laureatu tapo UAB “Askoldas” (vadovas Valerijus Fedorcovas) – už profesionalumą, ekspansiją, demokratiškumą, inovaciškumą, saugumą,
 
Nominacijos “Nusipelnęs žurnalistas”
 
Laureate tapo Zita Tallat-Kelpšaitė, tarptautinio verslo žurnalo JŪRA MOPE SEA vyriausioji redaktorė – už nuolatinį Lietuvos, kaip jūrinės valstybės, populiarinimą užsienyje ir uosto, jo kompanijų naujų įvaizdžio kūrimo formų paiešką.
 
Nusipelniusi jūros ir uosto verslo asmenybė
 
Laureatu tapo Aloyzas Kuzmarskis, UAB KJKK „Bega“ generalinis direktorius, Lietuvos jūrų krovos kompanijų asociacijos prezidentas.
 
Komisijos sprendimu įsteigtos papildomos nominacijos „Nusipelnęs jūrininkas“
 
Laureatu tapo Kapitonas Antanas Anilionis, už nuopelnus Lietuvos laivynui.
 
 
Ryškiausioms jūros verslo žvaigždėms buvo įteikti prizai, pavadinti Europoje siautėjusio uragano Anatolijaus vardu. Knechto statulėlė, kurią šiemet sukūrė garsus Kauno dailininkas Viačeslavas Gibovskis, simbolizuoja jūros ir žemės ryšį, stichijos ir žmogaus kovą, kurioje laimi žmogaus protas, valia, profesionalumas.
 
 
 
 
Renginio mecenatas Lietuvos-JAV BĮ UAB “Omnitel”, dovanojęs nominantams ir svečiams muzikinį koncertą. Renginio informacinis verslo partneris - laikraštis “Verslo žinios”.
 
 
 
 
 
Prizų steigėjai – Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija ir tarptautinis verslo žurnalas JŪRA MOPE SEA – nuoširdžiai sveikina nominacijų “Anatolijus 2003” laureatus.
 
 
 
maza1maza2maza3
maza4maza5maza6
maza7maza9maza10
maza12maza13maza14
maza15maza16maza17
maza8maza11
 
1maza2maza3maza
4maza5maza6maza
7maza8maza9maza
10maza11maza12maza
13maza14maza15maza
16maza17maza18maza
19maza20maza21maza
22maza23maza24maza
Apklausa
X apklausa