Uosto direkcijos darbuotojams – apie korupcijos prevenciją ir dovanų politiką

Siekdama stiprinti darbuotojų antikorupcinį sąmoningumą, Uosto direkcija periodiškai organizuoja aktualius seminarus, susijusius su korupcijos prevencija. Šįkart surengti nuotoliniai mokymai tema „Korupcijos samprata ir pasireiškimas Lietuvoje. Interesų konfliktai ir jų valdymas. Dovanų politika“.

Įmonės darbuotojai išsamiai supažindinti, kaip veikia kovos su korupcija sistema, pristatytas korupcijos suvokimo indeksas. Mokymuose apžvelgta, kaip atpažinti ir užkardyti interesų konfliktą, ar visais atvejais dovana yra korupcijos apraiška ir kt.

Mokymus vedė Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybos Antikorupcinio švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Daina Paštuolienė.

„Kad tokio pobūdžio mokymai yra aktualūs, rodo gausus darbuotojų dalyvavimas – nuotoliniu būdu prisijungė daugiau nei pusė visos įmonės darbuotojų. Neabejoju, kad išsamiai perteikta informacija darbuotojams atsakė į daugelį klausimų, o šie mokymai vienareikšmiškai prisideda prie antikorupcinio sąmoningumo stiprinimo įmonėje“, – sako Dainius Noreika, Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos Prevencijos ir rizikos valdymo skyriaus viršininkas.

Darbuotojų mokymui Uosto direkcija skiria ypač didelį dėmesį. Įmonė siekia, kad kiekvienas darbuotojas būtų atsakingas už korupcijos prevenciją.

Praėjusiais metais įmonėje buvo patvirtinta nulinė dovanų politika, kuri šiemet dar labiau sugriežtinta.

 

Informacija atnaujinta 2022-01-13
Apklausa
X apklausa